דף הבית  |  תלמידים  |  הורים  |  יצירת קשר  
רישום למידה בשעת חירום
ארכיון במה לעשיה 2016
משלוחי מנות פנימיית עלומים- לאה גולדברג
בית ספר לאה גולדברג בחודש אדר למד על הערך הנתינה ובחר לאמץ את פנימיית עלומים מועצת התלמידים עברו מדי יום בכתות מחופשים שיעשעו את התלמידים ועודדו אותם להביא מצרכים עבור המשלוחים , מועצת התלמידים ארזה יותר מ- 70 משלוחים ויחד עם הנהגת ההורים לקחה את המשלוחים וחילקה אותם בפנימייה , ביה"ס קיבל על מכתב תודה מחמם את הלב – מצ"ב המכתב .
תגובות: 0   צפיות: 15
יום ההורה המעשיר בבית החינוך " אופירה נבון "
"הנתינה מעשירה את הנותן ואת המקבל ". לקראת יום המשפחה בבית החינוך ע"ש "אופירה נבון" התקיימה פעילות "יום ההורה המעשיר " הורים התנדבו לערוך פעילויות והרצאות לתלמידים בנושאים שונים ומגוונים , בעיקר מתחום עיסוקם .
תגובות: 0   צפיות: 8
כיתה ה'1 מבית החינוך "אופירה נבון " למען ליקויי הראייה
תלמידי כיתה ה'1, בבית הספר אופירה נבון, בחרו לפרויקט ההתנדבות השנתי את אוכלוסיית העיוורים וליקויי הראיה. במסגרת זו, ילדי הכיתה חושפים את תלמידי בית הספר לקשיים ולפתרונות הקיימים להתמודדות עם הלקות וכן תורמים לאוכלוסייה זו במסגרת פעילויות שונות נוספות.
תגובות: 0   צפיות: 6
יום האישה ויום המשפחה - דוכן מכירה של תכשיטי מפתן השחר
לקראת אירועי יום האשה ויום המשפחה - סדנת הצורפות של מפתן השחר מתחדשים במבחר חדש ויפהפה של תכשיטים בעבודת יד וצורפות מקורית ואיכותית, עם ערך מוסף של עשייה חברתית!
תגובות: 0   צפיות: 20
העצמת תלמידי החינוך המיוחד
שיתוף פעולה של הכיתות המדעיות עם כיתות החינוך המיוחד : במהלך השנה ישנן מספר פעילויות משותפות אותן מובילים המחנכים וצוות חינוך גופני. הפעילות כוללת חניכה של תלמידי המדעים את תלמידי החינוך המיוחד, ומיזמים כגון פעילות משותפת של כיתת החינוך המיוחד והכיתות המדעיות בנושא היגיינה ואוכלים בריא.
תגובות: 0   צפיות: 16
הצצה להוראה והערכה חלופית בתיכון רבין
יום הורים אינו רק קבלת גיליון ציונים , מורי ותלמידי תיכון רבין החליטו זו השנה השניה להציג ביום הורים שהתקיים ביום 16.12.16 פרוייקטים מגוונים שיזמו המורים בתחומי דעת שונים. בתמונות ניתן לראות את המיזם: "קוראים יוצרים ספרות בתיכון רבין", "חכמים באנרגיה", קבלת שבת, ועמדת בריאות של תלמידי הרפואה.
תגובות: -1   צפיות: -1
פרוייקט יזמים צעירים - חטיבת שרת
ארגון "יזמים צעירים" הוא ארגון בינלאומי העוסק בחשיפת בני נוער לעולם היצירה , היזמות והעסקים, תוך טיפוח חשיבה עצמאית , עשייה כלכלית ולימוד תוך התנסות. חטיבת שרת הצטרפה לתכנית "יזמים צעירים עושים עסקים" לפני 12 שנה.
תגובות: 0   צפיות: 84
 
 
 
 
 
 
 
 
 
שיעור בכימיה : לנטרל "פצצה" ולברוח מהחדר
חדרי הבריחה הגיעו גם לבתי הספר. תלמידי מגמת כימיה בתיכון הרצוג בכפר סבא הוכנסו לחדר שבו היה עליהם לנטרל פצצות, לפתוח מנעולים ולמצוא רמזים שיעזרו להם לצאת בתוך שעה. "זו דרך מעולה להתנסות בחומר, בלי מורים שנותנים לך הוראות.
תגובות: 0   צפיות: 28
 


יצירת קשר


Powered by 022.co.ilכניסה למשתמש רשום | תנאי שימוש | הקם אתר חינם | | RSS