דף הבית  |  תלמידים  |  הורים  |  יצירת קשר  
רישום למידה בשעת חירום
יצירתה של תלמידת כיתה יב' לילך מור יוצרת צעירה במדיה דיגטלית נבחרה לייצג את ישראל בתערוכה הפתוחה לקהל הרחב בטוקיו ארט סנטר .

שוב הישג חשוב ומרשים לתלמידה ממגמת האמנות בבית חינוך תיכון ע"ש י. גלילי , והפעם מדובר בהישג שיגיע מעבר לים- ליפן. מדי שנה נבחרות מספר יצירות אמנות מצטיינות של תלמידי מגמות אמנות מכלל התיכונים בארץ לתערוכה הפתוחה לקהל הרחב בטוקיו ארט סנטר .( Tokyo Art Center) יצירתה של לילך מור נבחרה יחד עם עוד ארבע עבודות לייצג את ישראל. לילך היא יוצרת צעירה במדיה דיגיטלית שעבודותיה עוסקות בעולמה האישי ובזהותה. יצירותיה הדיגיטליות מלאות ברגישות ציורית, ומעלות תחושות של סבל ויופי בצופה. היצירות מדברות על הקונפליקט שבין הגוף הפיזי לנשמה ששוכנת בתוכו. העבודה שגודלה 50*50 ס"מ נקראת "Natural Error" . לדברי המורה שלה, ירון אתר, "לילך מאד מוכשרת. הוא בטוח שהסקרנות שלה והעניין הבלתי פוסק במדיה הדיגיטלית ייאפשרו לה התפתחות רעיונית וטכנית בכל תחום שתבחר. עבודות האיור שלה במחשב ברמה מאד גבוהה ואין ספק שתגיע רחוק בנושא של עיצוב גרפי וסרטי אנימציה".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
שיעור בכימיה : לנטרל "פצצה" ולברוח מהחדר
חדרי הבריחה הגיעו גם לבתי הספר. תלמידי מגמת כימיה בתיכון הרצוג בכפר סבא הוכנסו לחדר שבו היה עליהם לנטרל פצצות, לפתוח מנעולים ולמצוא רמזים שיעזרו להם לצאת בתוך שעה. "זו דרך מעולה להתנסות בחומר, בלי מורים שנותנים לך הוראות.
תגובות: 0   צפיות: 67