דף הבית  |  תלמידים  |  הורים  |  יצירת קשר  
רישום למידה בשעת חירום
רות נבחרה להשתתף בתערוכת המצטיינים השנה ע"י וועדה אשר עברה על כל תיקי העבודות ובחרה עבודות נבחרות מכל בתי הספר בארץ והם אלו אשר יוצגו בתערוכה .

העבודה של רות היא אחת מהעבודות שנבחרו להיות מוצגות בגלרית המדרשה ברחוב הירקון 19,ת"אפתיחת התערוכה ביום חמישי 15.6 בשעה 19:00 בערב. דברייה של רות : "שמי רות שמוקלר ואני בת 17. אני לומדת ציור בצורה מקצועית כבר 6 שנים בסטודיו דף בכפר סבא ובמגמת אמנות בתיכון ע"ש גלילי , הציור "Unravel" נבחר להשתתף בתערוכת המצטיינים של כל בתי הספר התיכונים בגלרית המדרשה רח הירקון 19 בתל אביב שם יוצג החל מתאריך 15.06.2017, ציירתי אותו בכדי להראות את היצר החייתי הטבוע באדם וכיצד הוא פורץ מתוכו".דברייה של מנהלת בית החינוך יעל מטלון : המקום שבו הלימודים בביה"ס ובמיוחד במגמות האמנותיות מאפשר לכל תלמיד ותלמידה להפגיש בין הכשרון לבין המאוויים הוא המקום הנכון מבחינתי. המקום אליו אני מכוונת. בתוך ביה"ס בחזון שלנו אנו מעודדים תחושת מסוגלות הממצה את יכולותיו וכישוריו. רות תלמידה רצינית, משקיענית, אוהבת את המקצוע ושואפת להתפתח. אני בטוחה שתגיע רחוק. יישר כוח למורים שלה- גל קינן וירון אתר המצוינים. מתוך אתר בית הספר : המגמה לאמנות חזותית מאפשרת לתלמידים בעלי סקרנות ורצון להכיר ולהתנסות ביסודות השפה החזותית, תוך שימוש באמצעים מגוונים לפיתוח היצירתיות. המגמה מציעה קרקע להתפתחות אמנותית מתוך תפיסה השמה דגש על דיאלוג מתמיד לצד הצורך של כל תלמיד בהבעה אישית .

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
שיעור בכימיה : לנטרל "פצצה" ולברוח מהחדר
חדרי הבריחה הגיעו גם לבתי הספר. תלמידי מגמת כימיה בתיכון הרצוג בכפר סבא הוכנסו לחדר שבו היה עליהם לנטרל פצצות, לפתוח מנעולים ולמצוא רמזים שיעזרו להם לצאת בתוך שעה. "זו דרך מעולה להתנסות בחומר, בלי מורים שנותנים לך הוראות.
תגובות: 0   צפיות: 67