דף הבית  |  תלמידים  
רישום למידה בשעת חירום
בית ספר יצחק שדה הוא בית ספר "ירוק" שמקפיד לשמור על איכות הסביבה , כחלק מאורח החיים היומיומי בבית הספר התלמידים עושים שימוש חוזר במוצרים קיימים כבסיס לצרכנות נבונה ומושכלת.

בית ספר יצחק שדה הוא בית ספר "ירוק" שמקפיד לשמור על איכות הסביבה. כחלק מאורח החיים היומיומי בבית הספר, התלמידים עושים שימוש חוזר במוצרים קיימים כבסיס לצרכנות נבונה ומושכלת. בית החינוך שם דגש על חינוך לקיימות ומעודד שמירה על הסביבה הטבעית והאנושית של הילדים מתוך הבנת יחסי גומלין והתלות ההדדית בין האדם לסביבת חייו והעולם בו הוא מתקיים.כחלק מתפיסה זו, בכל שכבות הגיל למדו אודות נושא הקיימות ואהבה לסביבה. לקראת החגים התקיים שוק "קח-תן" בהובלת תלמידי המנהיגות הירוקה בהדרכתן של המורות נורית אגמי ורופידה פרוג'ה , מטרת שוק זה הינה לעודד צמצום צריכה של חפצים חדשים והחלפת חפצים שכל תלמיד הביא מביתו, תמורת אלו של חבריו. התלמידים נהנו מאד מהחלפה של אביזרים, משחקים, צעצועים וכובעים ובכך יישמו הלכה למעשה את נושאי הלימוד עליהם למדו בכיתות.

 
 .
 
 
 
 
 
 
 
 
שיעור בכימיה : לנטרל "פצצה" ולברוח מהחדר
חדרי הבריחה הגיעו גם לבתי הספר. תלמידי מגמת כימיה בתיכון הרצוג בכפר סבא הוכנסו לחדר שבו היה עליהם לנטרל פצצות, לפתוח מנעולים ולמצוא רמזים שיעזרו להם לצאת בתוך שעה. "זו דרך מעולה להתנסות בחומר, בלי מורים שנותנים לך הוראות.
תגובות: 0   צפיות: 74