דף הבית  |  תלמידים  
רישום למידה בשעת חירום
"הכפתור האדום" הנו סטארט אפ חברתי הראשון מסוגו בארץ ובעולם, אשר חרט על דגלו את המאבק באלימות ברשת ומאפשר לכל גולש לדווח על ביטויי אלימות ברשת ובכך להפוך את הרשת למרחב בטוח יותר.

*YouTube:HfXjILaby_Y* בכפר סבא סיירת הכפתור האדום הוקמה בשותפות החברה הסכנותית ע"ש שושנה ופנחס ספיר , תכנית עיר ללא אלימות ומועצת הנוער העירונית. לסיירת נבחרו כ 15 מתנדבים בני נוער בכיתות י' אשר יצוידו בכלים הטכנולוגיים לאיתור תכנים אלימים ברשת ולהסרתם. יחד נהפוך את הרשת למרחב בטוח ונעים! להצטרפות ולפרטים נוספים: תכנית עיר ללא אלימות בדוא"ל shiraz@ksaba.co.il או בטלפון 09-7669766 לאתר הכפתור האדום לעמוד הפייסבוק של הכפתור האדום

 
 

עיר ללא אלימות בחינוך
עיר ללא אלימות הנה תכנית לאומית שנבחרה על ידי ממשלת ישראל על מנת להתמודד עם התנהגויות אנטי חברתיות, אלימות, עבריינות ופשיעה. זו תכנית מערכתית ורב תחומית המכוונת להתמודד על כלל סוגי ומצבי האלימות.
תגובות: -1   צפיות: -1
ה. יוצרים הקשבה
"יוצרים הקשבה", הנה סדנא ייחודית המיועדת לצוותים חינוכיים בנושא מיומנויות הקשבה ושיפור השיח והתקשורת הצוותית. הסדנא הנה יוזמה משותפת של מוזיאון הארכאולוגי, תכנית עיר ללא אלימות של המשרד לביטחון פנים, הרשות למלחמה בסמים ואלכוהול, הרשות לבטיחות בדרכים והמרכז לצעירים עיריית כפר סבא.
תגובות: -1   צפיות: -1
ו. תכנית מצמיחים בבתי הספר
תכנית מצמיחים היא תכנית למניעה והתמודדות עם אלימות בית ספרית והפיכת בית הספר למקום מצמיח ולמרחב בטוח. מרכז מצמיחים להפחתת אלימות בבתי הספר (לשעבר SOS אלימות) פועל מאז 2004 על מנת להפוך את בית הספר למקום בטוח ונעים יותר.
תגובות: -1   צפיות: -1
 .
 
 
 
 
 
 
 
 
שיעור בכימיה : לנטרל "פצצה" ולברוח מהחדר
חדרי הבריחה הגיעו גם לבתי הספר. תלמידי מגמת כימיה בתיכון הרצוג בכפר סבא הוכנסו לחדר שבו היה עליהם לנטרל פצצות, לפתוח מנעולים ולמצוא רמזים שיעזרו להם לצאת בתוך שעה. "זו דרך מעולה להתנסות בחומר, בלי מורים שנותנים לך הוראות.
תגובות: 0   צפיות: 74