דף הבית  |  תלמידים  
רישום למידה בשעת חירום
אני גאה להציג בפניכם את פורטל החינוך העירוני בכפר סבא המהווה שער כניסה דיגיטלי למערכת החינוך העירונית ולקהילה החינוכית בעירנו.

דבר ראש העיר, אני גאה להציג בפניכם את פורטל החינוך העירוני בכפר סבא המהווה שער כניסה דיגיטלי למערכת החינוך העירונית ולקהילה החינוכית בעירנו. הפורטל הינו מרחב דינאמי המשקף תפיסה פדגוגית מרכזית, בה יש ביטוי לכל מרכיבי המערכת החינוכית העירונית והבית ספרית. בפורטל תמצאו מידע אודות האגף והעשייה החינוכית אותה הוא מוביל לצד פרסום הודעות, אירועי שיא קישורים ועוד. מערכת החינוך בכפר סבא, היא ספינת הדגל של העירייה ואנו חרטנו על דגלינו, לטפח ולהשקיע את מיטב הכוחות שלנו בטיפוח ילדינו על מנת שיצאו אזרחים ומנהיגים שהתחנכו על ערכים וחיזוק הזיקה לארץ ישראל. כפר סבא הינה אחת הערים המובילות בישראל באיכות החיים ובהיקף השירותים שהיא מעניקה לתושביה. מערכות החינוך, התרבות והרווחה בעיר הן המפותחות בישראל. אני מאמין כי חוסנה של חברה מבוסס על מערכת חינוך יציבה, חזקה ומובילה. לתפיסתי, עשייה חינוכית בביה"ס, מטרתה לעצב את הדור הבא, שבתורו יעצב את החברה ומדינת ישראל בעתיד. היה זה אלברט איינשטיין שאמר: "מטרת החינוך צריכה להיות אנשים המצטיינים בעצמאות, מחשבה ומעשה, ויחד עם זאת רואים בשירות למען הכלל את משימת חייהם העיקרית". התברכנו בבוגרים איכותיים, ערכיים, מתנדבים, המתגייסים לצה"ל וליחידות קרביות, ומגיעים להישגים לימודיים מצוינים. איכויות מחממות לב אלה מתבטאות בנתונים, לפיהם 75% בקרב בני הנוער בכפר סבא משתלבים בפעילות התנדבותית זו או אחרת למען הקהילה, לצד 86% מבני הנוער בעירנו המתגייסים ליחידות קרביות. ברצוני להודות לאורלי פרומן מנהלת אגף החינוך, לאביטל פס סגנית מנהל האגף ולצוות אגף החינוך, למנהלי בתי הספר, לצוות החינוכי, לעובדים, ולתושבים על תרומתם ומכונתם להיות שותפים מלאים למערכת החינוך, בדרך לאיכות ומצוינות . אני עומד לרשותך בכל פנייה ושאלה בכתובת המייל האישית שלי: mayor@ksaba.co.il. בברכה, יהודה בן חמו ראש העיר

 
 .
 
 
 
 
 
 
 
 
שיעור בכימיה : לנטרל "פצצה" ולברוח מהחדר
חדרי הבריחה הגיעו גם לבתי הספר. תלמידי מגמת כימיה בתיכון הרצוג בכפר סבא הוכנסו לחדר שבו היה עליהם לנטרל פצצות, לפתוח מנעולים ולמצוא רמזים שיעזרו להם לצאת בתוך שעה. "זו דרך מעולה להתנסות בחומר, בלי מורים שנותנים לך הוראות.
תגובות: 0   צפיות: 74